Мереживні спідниці

Жіноча чорна бавовняна спідниця з мереживним подолом

Жіноча бавовняна спідниця чорного кольору з мереживним подолом пожвавить ваш не тільки літній наряд. Він відрізняється своїм кроєм і якісним матеріалом.

Ціна на момент огляду: 567 Грн

Розкішна монохромна довга спідниця Calvin Klein з розрізом

Спідниці з колекції Calvin Klein захоплюють з першого погляду. Чудова лялька з якісного матеріалу в зручному довгому розмірі. Унікальності додає оживлення у вигляді довгого розрізу.

Ціна на момент огляду: 4 392 Грн

Сучасна практична спідниця для купання з еластичним мереживом

Гарна купальська спідниця з еластичним мереживом приваблює з першого погляду та вирізняється дизайном. Спідниця з інтегрованими шортами, еластичною талією та мереживом.

Ціна на момент огляду: 416 Грн

Мабуть, кожна жінка погодиться з тим, що мереживні спідниці ніколи не вийдуть з моди, адже це дами всіх поколінь романтичних душ. Короткі, довгі, сексуальні, асиметричні і трохи прозорі, це захоплюючі мереживні спідниці. Чудово поєднується з капелюхом, шкіряною курткою, взуттям і сумочкою. Так звані Чоловічий стиль вічний і сексуальний. Не думайте лише про класичні мереживні моделі, а потягніться до світлих відтінків і синього. Мереживна багатошарова спідниця красива.

Хочете поекспериментувати? Спробуйте мереживну спідницю з сорочкою і квітчастим бомбером. Класика включає сумку, ніжну блузку і туфлі-човники. Нічого ексклюзивного, але все одно працює! Для роботи і побачень можна використовувати мереживні спідниці. У гардеробі не повинно бракувати чорної деталі, але і більш яскравих кольорів. Окремо варто відзначити моделі, що обтягують фігуру, і злегка підібрані мереживні спідниці. Останній хіт, безсумнівно, мереживні спідниці міді! Проте вони свідчать про струнку фігуру.