Джинсові спідниці

Жіноча джинсова синя міні спідниця Diesel

Окремої уваги заслуговує ця спідниця Diesel. Чудово виглядатиме з чобітками!

Ціна на момент огляду: 2 808 Грн

Однотонна біла жіноча спідниця короткої довжини

У гардеробі кожної жінки обов’язково повинна бути жіноча спідниця. Неважливо, довгий він чи короткий, повсякденний чи облягаючий, добре, якщо він є. Ви можете використовувати його в теплі дні або в холодні дні в поєднанні з високими черевиками. За допомогою спідниці можна створити цікавий, елегантний, але також повсякденний наряд. Це залежить лише від обраної комбінації.

Ціна на момент огляду: 1 129 Грн

Жіноча джинсова спідниця з запахом

Світла джинсова спідниця традиційного синього відтінку не повинна бути в літньому гардеробі жодної жінки. Тому, якщо вам не вистачає такого, обов’язково уважно придивіться до цієї моделі та подумайте про її покупку. Райдужні спідниці переконають вас, що джинсова тканина незамінна, універсальна і надзвичайно приємна.

Ціна на момент огляду: 423 Грн

Біла жіноча джинсова міні-спідниця Orsay

Жіноча спідниця А-силуету довжини міні виконана з деніму. Застібається на чотири кнопки і має п’ять кишень.

Ціна на момент огляду: 1 059 Грн

Стильна і зручна жіноча коротка спідниця з мереживом

Вам не вистачає в гардеробі спідниці, яка є однією з найзручніших? Водночас вона також позачасова, безсмертна. Вічнозелений, який не вийде з моди, не набридне і підкорить вас. Спідниця, яка забезпечує максимальний комфорт і завдяки якій ви легко створите безліч варіантів цікавого вбрання.

Ціна на момент огляду: 2 559 Грн

Сучасна джинсова спідниця з вимитою планкою

Він не може бути відсутнім в гардеробі жодної жінки. Це неперевершений твір у багатьох відношеннях. Це залежить лише від вибору крою. Для тих жінок, які хочуть коротшу сексуальну довжину та практичність у носінні, ця спідниця з мереживом призначена. Одним словом, вона безсмертна любителька джинсів.

Ціна на момент огляду: 195 Грн

Джинсова спідниця покрою-футляр із застібкою на блискавку

Спідниця, якої не може бути в жодному гардеробі?! Тут в короткій довжині і в крої футляр. Якщо вам потрібна нова джинсова спідниця або ви не хочете типово класичного крою, ця модель вам сподобається і оновить ваш гардероб.

Ціна на момент огляду: 755 Грн

Джинсова міні-спідниця з пристойними розрізами спереду

Спідниця, якої не може не вистачити в жодному гардеробі? І одного точно замало. І з кількох причин. Тут короткою привабливою довжиною.

Ціна на момент огляду: 339 Грн

Джинсова блакитна спідниця прямого крою з бічним розрізом

Стильна джинсова спідниця від Isabella прямого крою підійде для різних випадків. Прямий крій підходить будь-якій фігурі. Довжина вище колін. Вставлена форма талії. 4 петлі. 2 вшиті кишені спереду. Застібка-блискавка посередині ззаду. 2 задні шви. Бічні прорізи. Виготовлений з гнучкого зручного деніму. Прати в машині.

Ціна на момент огляду: 469 Грн

Коротка джинсова спідниця з каньєром і застібкою на блискавку спереду

Який предмет не повинен бути відсутнім у гардеробі жодної жінки? Так, джинсовий одяг. Якщо вам потрібен привабливий предмет, який можна використовувати в багатьох випадках і який ніколи не вийде з моди, то ця джинсова міні-спідниця — це саме те.

Ціна на момент огляду: 726 Грн

Чорна джинсова спідниця, пожвавлена декоративними сріблястими заклепками

Один з найприємніших творів. Його не може не бути в жодному жіночому гардеробі. Джинсовий тренд 80-х досі займає важливе місце в індустрії моди. Не дивно. Джинсова спідниця зручна, модна, і ви можете створити ряд цікавих нарядів. Тут красива модель, пожвавлена срібними заклепками.

Ціна на момент огляду: 689 Грн

Джинсова спідниця подовженого крою в 3 колірних варіантах

Є спідниці, які за своїм кроєм і дизайном просто безсмертні. До таких вічнозелених можна віднести джинсову спідницю. Його не може не бути в жодному жіночому гардеробі. Він виділяється з багатьох причин. Відзначений нагородами твір, який порадує всіх. Тут у ефектному крої та в 3 колірних варіантах.

Ціна на момент огляду: 477 Грн

Щоправда, джинсова спідниця, мабуть, ні з чим не обіграє. Підлітки, люди за тридцять і зрілі жінки мають їх у своєму гардеробі. Не дивно. Адже вони такі практичні, сучасні та сексуальні. Джинсові спідниці можна носити як на дозвіллі, так і на роботу та спорт. Якщо дуже хочеться блищати, придбайте укорочену джинсову спідницю із застібкою спереду на гудзики, яку освіжають різнокольорові квіти. Зроблено для літа!

Великою популярністю користується коротка джинсова спідниця з воланами і еластичним поясом. Він підходить як розплавлена ​​асиметрична джинсова спідниця. Бічні кишені – це зрозуміло. Останнім часом літає джинсова модель ліоцелла і має обв’язуючу талію. У тренді чудова спідниця довжиною до колін із застібкою на гудзики спереду. Короткі, довгі, асиметричні, з краваткою або розрізом, це джинсові спідниці з подіумів провідних світових дизайнерів. Світлий, темний і середній кольоровий денім і шматочки органічної бавовни просто ллються!