Джинсові спідниці

Чорна джинсова спідниця, пожвавлена декоративними сріблястими заклепками

Один з найприємніших творів. Його не може не бути в жодному жіночому гардеробі. Джинсовий тренд 80-х досі займає важливе місце в індустрії моди. Не дивно. Джинсова спідниця зручна, модна, і ви можете створити ряд цікавих нарядів. Тут красива модель, пожвавлена срібними заклепками.

Ціна на момент огляду: 689,39 Грн

Джинсова спідниця подовженого крою в 3 колірних варіантах

Є спідниці, які за своїм кроєм і дизайном просто безсмертні. До таких вічнозелених можна віднести джинсову спідницю. Його не може не бути в жодному жіночому гардеробі. Він виділяється з багатьох причин. Відзначений нагородами твір, який порадує всіх. Тут у ефектному крої та в 3 колірних варіантах.

Ціна на момент огляду: 476,52 Грн

Джинсова міні-спідниця з пристойними розрізами спереду

Спідниця, якої не може не вистачити в жодному гардеробі? І одного точно замало. І з кількох причин. Тут короткою привабливою довжиною.

Ціна на момент огляду: 339,39 Грн

Джинсова блакитна спідниця прямого крою з бічним розрізом

Стильна джинсова спідниця від Isabella прямого крою підійде для різних випадків. Прямий крій підходить будь-якій фігурі. Довжина вище колін. Вставлена форма талії. 4 петлі. 2 вшиті кишені спереду. Застібка-блискавка посередині ззаду. 2 задні шви. Бічні прорізи. Виготовлений з гнучкого зручного деніму. Прати в машині.

Ціна на момент огляду: 468,18 Грн

Щоправда, джинсова спідниця, мабуть, ні з чим не обіграє. Підлітки, люди за тридцять і зрілі жінки мають їх у своєму гардеробі. Не дивно. Адже вони такі практичні, сучасні та сексуальні. Джинсові спідниці можна носити як на дозвіллі, так і на роботу та спорт. Якщо дуже хочеться блищати, придбайте укорочену джинсову спідницю із застібкою спереду на гудзики, яку освіжають різнокольорові квіти. Зроблено для літа!

Великою популярністю користується коротка джинсова спідниця з воланами і еластичним поясом. Він підходить як розплавлена ​​асиметрична джинсова спідниця. Бічні кишені – це зрозуміло. Останнім часом літає джинсова модель ліоцелла і має обв’язуючу талію. У тренді чудова спідниця довжиною до колін із застібкою на гудзики спереду. Короткі, довгі, асиметричні, з краваткою або розрізом, це джинсові спідниці з подіумів провідних світових дизайнерів. Світлий, темний і середній кольоровий денім і шматочки органічної бавовни просто ллються!